Wielokrotnie w życiu stajemy w obliczu sytuacji, w której należy wybrać drobny, okazjonalny upominek z różnych okazji. Choć pozornie wydawać by się to mogło niczym trudnym, w rzeczywistości uniwersalny podarunek często przysparza sporo kłopotu. Jednym z rozwiązań o najbardziej wszechstronnym zastosowaniu jest kubek z napisem. Jednak nie jeden z przykładów masowo produkowanej ceramiki, a spersonalizowany prezent z własnym napisem, wykonany z dobrej jakości porcelany.  W jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej?

Kubek z napisem jako prezent ślubny

Jedną z okazji, która stwarza najwięcej kłopotu w zakresie upominku, jest ślub i wesele. Stopień zażyłości z nowożeńcami z reguły decyduje o formie prezentu, jednak drobny podarek, będący swoistą pamiątką po tym niezwykłym wydarzeniu zawsze jest mile widziany. Porcelana ręcznie malowana, ozdobiona spersonalizowanym mottem, życzeniami czy imionami to jeden z najlepszych pomysłów na utrwalenie w pamięci państwa młodych tej wspaniałej chwili. Kubek z napisem nie tylko jest trwałym nośnikiem wspomnień, który przy odrobinie uwagi będzie służył przez długie lata, ale też jest idealnym pomysłem na upominek o indywidualnym charakterze. Co więcej, sprawdzi się nie tylko w przypadku dniu wesela, ale także jako prezent na rocznicę ślubu. Spersonalizowany kubek z napisem to również fantastyczny pomysł na podarunek nie tylko dla nowożeńców, ale także osób bezpośrednio zaangażowanych w całe przedsięwzięcie. Świetnie sprawdzi się zatem jako forma podziękowania dla świadków, rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, a także dalszej rodziny.

Porcelana dla ukochanej osoby 

Przyjmowanie podarunków sprawia mnóstwo radości, co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości. Jest jednak coś, co daje jeszcze więcej przyjemności, a mianowicie obdarowany upominkiem bliskiej osoby i zobaczenie uśmiechu na jej twarzy. Elegancki kubek z napisem dostosowanym specjalnie dla kogoś jest tym, co z pewnością ów uśmiech przywoła. Porcelanowa filiżanka z wyznaniem uczuć dla małżonka lub narzeczonej, miłe wspomnienie zawarte w krótkim haśle z okazji Dnia Matki lub Ojca, czy też ulubiony cytat lub życiowe motto jako spersonalizowany prezent dla ukochanej Babci, lub Dziadka. Okazji jest bez liku, a nawet brak okazji jest rewelacyjną okazją do sprawienia radości tym, których kochamy. Możliwość dowolnego wybrania zarówno rodzaju ceramiki, jak i indywidualnie dobranej treści sprawia, że każde naczynie jest absolutnie unikalne i niepowtarzalne. 

Spersonalizowany prezent przy innych okazjach

Jedną z najlepszych cech kubka z napisem dobranym wedle własnych wytycznych jest to, że stanowi on najbardziej uniwersalny możliwy upominek. Ogromny wybór dostępnych kształtów i rodzajów ceramiki,  także pełna dowolność w zakresie treści hasła sprawia, że równie dobrze można użyć go w sytuacjach prywatnych, jak i formalnych. Cieszy się niezwykłą popularnością, jako prezent ślubny, ale także upominek okolicznościowy z okazji dnia kobiet, urodzin, czy świąt. Jednocześnie z powodzeniem można wykorzystać ten pomysł na uroczy podarunek, a zarazem fantastyczną pamiątkę w przypadku bardziej formalnych okazji, jak chociażby dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, a nawet prezent dla szefa lub współpracowników.