O nas

Chcesz dowiedzieć się trochę więcej o działaniu naszej firmy? Przeczytaj poniższą stronę i przekonaj się w czym możemy Ci pomóc.

Facebook

Prowadzimy fanpage na facebooku. Jeśli chcesz mieć zrobiony dobrze profil to odezwij się do nas. Like, komentarze, konkursy itd.

Twitter

Twitnij coś do swoich klientów. Bądź zawsze na bieżąco i monitoruj, przekazuj swoją opinię bądź ze swoimi użytkownikami.

YouTube

Reklama wideo to jeden z najpopularniejszych kanałów i taki który w obecnych czasach liczy się najbardziej. Przekonaj swoich klientów w wideo, dlaczego powinni wybrać akurat Ciebie.

Zespół

Nasz zespół

W czym możemy Ci pomóc?

Reklama Google Ads

Chcesz szybko zaistnieć w wyszukiwarce? Reklama Google AdWords jest w tym wypadku najlepszym sposobem. Zadbamy o stworzenie dla Ciebie odpowiednich kampanii, z podziałem na grupy reklam. Dodamy do tego odpowiednie rozszerzenia i skonfigurujemy kampanię aby śmigała tak jak należy. Sprawdź jakie efekty możesz uzyskać i co możesz sprzedać. Dzięki takiej reklamie możesz szybko pojawić się na samej górze wyników wyszukiwania. Oprócz tego masz dużą elastyczność w tym jak wyświetla się Twoja reklama i do kogo dociera. Możesz spersonalizować swoje reklamy i sprofilować odbiorców. Ustaw odpowiedni zasięg kampanii oraz koszt za kliknięcie. Cały czas analizuj wyniki kampanii w Google Analytics. Zobacz czy zarabiasz czy nie i wtedy zdecyduj czy chcesz kontynuować projekt. 

Ruch płatny to tylko część całego ruchu, który pojawia się w wyszukiwarce. Głównym źródłem użytkowników pojawiających się na stronie są wyniki organiczne, czyli bezpłatne. Niestety wysokich pozycji nie da się osiągnąć w szybki sposób. Trzeba nad tym posiedzieć i pomyśleć. Jednym z większym problemów jest to, że takiej strony nie wypozycjonujesz w kilka dni. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś dbać o to aby być tam widocznym. Najpierw trzeba wykonać audyt twojej strony – sprawdzić które techniczne rozwiązania są dobre, a które nie. Następnie należy zoptymalizować Twoją stronę internetową i powpisywać odpowiednie słowa kluczowe we właściwe miejsce. Dalej stworzymy dla Ciebie wartościowy content, a na sam koniec zajmiemy się linkbuildigiem, czyli pozyskiwaniem linków do Twojej strony z innych wartościowych stron.

SEO/Pozycjonowanie

Studio graficzne

Odbiór wizualny Twojej firmy/marki jest bardzo istotny w dzisiejszych czasach. Wyobraź sobie, że chcesz kupić ubranie w sklepie internetowym. Czy przekonałyby Cię słabe i nieprofesjonalne zdjęcia produktów? Czy zaufałbyś sklepowi, który wygląda podejrzanie i staro? Jeżeli potrzebujesz jakichś projektów graficznych, na przykład logotyp bądź inna grafika/animacja to skorzystaj z naszej oferty. Taki zakup jest inwestycją, która może się Ci bardzo szybko zwrócić. Słuchamy Twoich projektów – na pewno będziesz zadowolony z rebrandingu Twojej marki i z odświeżenia Twojego wizerunku. Klienci będą zachwyceni Twoim nowym wyglądem, całą stroną. Dbamy również o tzw. user experience – doświadczenie użytkownika. Odpowiedni projekt przycisków CTA – call to action może odgrywać istotną rolę w sprzedaży Twoim produktów.